Shenzhen Newlight Yatırım Ve Geliştirme Co, Ltd

Dünyada Büyük Bir Teknoloji Şirketi Olmak

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

Sertifikalar
iyi kalite Açık led top satış için
iyi kalite Açık led top satış için
Ben sohbet şimdi

Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.
Our famliy Açık Resepsiyon Ofis alanı honor and certificate part of warehouse makine

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Markalar : Newlight / OEM
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 20,000,000-30,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%
Shenzhen Newlight Yatırım Geliştirme Co, Ltd 2012 yılında kurulmuştur. Yıllar süren sıkı çalışma ve geliştirme, firmamız üretim, araştırma ve geliştirme, satış ve servis konusunda komple bir sistem kurmuştur. 2015 yılında, firmamız Shenzhen yüksek teknoloji kurumsal olarak değerlendirildi ve LED fotoelektrik ürünler için üretim, Ar-Ge, satış ve servis üreten bir yüksek teknoloji şirketi haline geldi. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak LED güneş aydınlatma, LED ışık mobilya, LED akıllı aydınlatma, LED öğretim aletleri ve diğer ürünleri içerir.

Firmamız Shenzhen, Shanwei ve Dongguan'da üç şirket kurmuştur. Her şirketin, kendi avantajlarımızı oynamaya götürmesi için bir iş bölümü ve işbirliği bölümü vardır. Shenzhen, Dongguan ve Shanwei'nin Ar-Ge, satış ve servis hizmetleri, kaynakların en uygun şekilde tahsis edilmesini sağladı ve müşterilerimize uygun fiyatlı ürünler ve en iyi hizmetler sağladı.

Şu anda, şirketimizin ürünleri tüm dünyada 68 ülkede ve bölgede pazarlanmaktadır. Ürünlerimiz yaygın olarak tanınmıştır ve dış ticarette zengin deneyime sahiptir. Firmamızdaki tüm kargolar CE, Rohs, UL, FCC, C-tick, PSE ve diğer ülkeler sertifikasına sahiptir. Newlight, müşterilerimize hizmet verebilecek düzinelerce satış ekibine, araştırma ve geliştirme ürünlerinden sorumlu beş profesyonel mühendise, ürünlerin üretimini sağlamak için iki QC ekibine ve üretim ekibinin yüzlerce insanın üretimini garantilemesine olanak tanır. Güçlü araştırma ve geliştirme yetenekleri, yüzlerce ürün ve profesyonel hizmet, müşteriler için büyük değer yaratmaya devam edecektir.

Önümüzdeki beş yıl içinde, şirketin sistemini geliştirmeye, en iyi ve mükemmel ürünleri geliştirmeye, daha standart bir üretim hattı oluşturmaya ve müşteri hizmetleri düzeyini geliştirmeye devam edeceğiz, daha sonra şirketimizi Ar-Ge, üretim ve satış hizmetlerini entegre hale getireceğiz. sürdürülebilir kalkınma Yüksek Teknoloji Şirketleri.

İletişim bilgileri
Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Anton

Tel: 86-0755-29184800

Faks: 86-0755-29184600

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)